Rekrutacja na nowy rok akademicki

Szanowni Państwo,

nadal prowadzimy rekrutację na profile: kliniczny, społeczny i jakościowy.

Jeśli jeszcze się Państwo nie zdecydowali, to już ostatni dzwonek, aby zostać częścią naszego projektu!

Przypominamy, że projekt kierowany jest do wszystkich studentów, którzy w roku akademickim 2017/18 będą studentami ostatnich lat studiów stacjonarnych I i II stopnia lub jednolitych studiów magisterskich na Wydziale Nauk Społecznych UAM na kierunkach: Filozofia, Kognitywistyka, Psychologia, Kulturoznawstwo, Socjologia, Praca Socjalna. Zajęcia kończą się uzyskaniem certyfikatu potwierdzającego nabyte kompetencje. Udział w projekcie jest bezpłatny, finansowany z EFS i trwa rok akademicki.

TUTAJ znajdują się harmonogramy zajęć, które ruszają już w październiku.

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt. Czekamy na Państwa zgłoszenia w pok. 114 (budynek C).

Możliwość komentowania jest wyłączona.