Profil społeczny – wizyty studyjne w kwietniu 2017r.

Plan wizyt studyjnych dla profilu społecznego na LKZ:
1) 12 kwietnia pojedziemy do Leszna spotkać się z przedstawicielami Wydziału Promocji i Rozwoju Urzędu Miasta oraz lokalnymi animatorami.
Spotkanie odbędzie się w Ratuszu Miejskim – ul Rynek 1.
będziemy podróżować pociągiem:
– wyjazd z Dworca Głównego w Poznaniu o godz. 8.13 – zbiórka w holu głównym naprzeciwko kas biletowych o godz. 7.50
– powrót z Leszna pociągiem o godzinie 16.49 – przyjazd do Poznania o godz. 18.03
Podczas spotkania zajmiemy się tematami dotyczącymi rewitalizacji miasta i lokalnej diagnozy w ramach Programu partycypacji społecznej.
W drodze z dworca na spotkanie odbędziemy spacer badawczy.
Około godz. 13.00 do 14.00 wyjdziemy z Ratusza na ciepły lunch.
proszę o kontakt na agaros@amu.edu.pl osoby, które są wegetarianami, weganami, na diecie bezglutenowej, bezmlecznej.
2) Nasza druga wizyta studyjna 26-go kwietnia to spotkanie z przedstawicielami społeczności Biedruska k/Poznania, lokalnymi animatorami i edukatorami, którzy zaangażowali się w powstanie i rozwój klubu dla dzieci i młodzieży „CIAO” – link: https://www.facebook.com/klub.ciao/ oraz w aktywizację lokalnej społeczności. Rezerwujcie termin! Szczegóły wkrótce.
pozdrawiam serdecznie
Agnieszka Rosińska

Możliwość komentowania jest wyłączona.