LKZ

Instytut Psychologii wraz z Instytutem Socjologii Wydziału Nauk Społecznych UAM, otrzymali dotacje na LABORATORIUM KOMPETENCJI ZAWODOWYCH w ramach konkursu na projekty w Programie Rozwoju Kompetencji, który służy podnoszeniu kompetencji studentów w celu ułatwienia im wejścia na rynek pracy. Projekt finansowany jest przez Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020, w ramach Działania 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższymi organizowany jest przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Na 465 złożonych wniosków do NCBiRu, nasz projekt uzyskał 2 miejsce spośród najwyżej ocenionych projektów.

Kierownik projektu –  prof. dr hab. Lidia Cierpiałkowska – Instytut Psychologii

Możliwość komentowania jest wyłączona.